Hatipoğlu sonrası sırada kim var: AKP toplantısında dikkat çeken anlar… Hürrem Elmasçı işaret etti

AKP Ankara İl Başkanlığı tarafından “Ulaşım Esnafı Buluşması Programı” düzenlendi.

Programda AKP Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Tüm Özel Halk Otobüsleri Kooperatifleri Birliği (TÖHOB) Genel Başkanı Kurtuluş Kara, Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği (TÖHOB) Ankara Başkanı Ercan Soydaş ulaşım esnafı ile bir araya geldi. Programa ayrıca ABB AKP Grup Başkanvekili ve Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, ABB Meclis Başkanvekili Fatih Ünal, Ulaştırma Komisyonu Başkanı Nihat Yalçın, Gençlik Kollar Başkanı AKP Ankara İl Gençlik Kolları Başkan Ülkü Efe Demirhan da katıldı.

Burada konuşan Tüm Özel Halk Otobüsleri Kooperatifleri Birliği (TÖHOB) Genel Başkanı Kurtuluş Kara, İYİ Parti Ankara Milletvekili Adnan Beker’i övdü.

Kara, konuşmasında şunları söyledi:

“Şimdi burada kişiler üzerinden konuşmayalım ama bugüne kadar belediye tarafından esnafa Adnan Beker sahip çıktı. Sağ olsun Adnan başkanında meclisteki 4 grup başkanıyla arasının iyi olmasıyla esnafın yüzü güldü yoksa daha çok sürünürdük.”

HÜRREM ELMASÇI O VEKİLLERİ YAZDI

Odatv yazarı Hürrem Elmasçı, 5 Kasım’da “İYİP kulisleri kaynıyor… İsim isim AKP ile flört eden milletvekilleri” başlığıyla bir köşe yazısı yayınladı.

Köşe yazısında Elmasçı, İYİ Parti’den 5 milletvekilinin AKP ile “sıcak temas”ta olduğunu dile getirdi.

İYİP kulisleri kaynıyor… İsim isim AKP ile flört eden milletvekilleriGüncel

Yazısının ardından Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu AKP’ye katıldı, rozetini Cumhurbaşkanı Erdoğan taktı.

Yazıya konu olan 5 isimden sadece Mehmet Mustafa Gürban, “Ben AKP ile çalışmak istesem gider AKP’den aday olurdum. Hayata dair bazı raconlarım var. ‘Ben adam satmam; ben, beni satanı bile satmam.” sözleriyle Elmasçı’ya yanıt verdi.

Elmasçı’nın AKP ile “sıcak temas”ta bulunduğunu yazdığı beş milletvekilinden biri olan İYİ Parti Ankara Milletvekili Adnan Beker’in AKP toplantısında övülmesi dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x